Wszystkie dostępne nagrania objęte są prawami autorskimi. Nagrania zostały stworzone przez nas osobiście, przetestowane i udostępnione w formie jak jest. Dołożylismy wszelkich starań, aby nagrania były bezpieczne, jakościowe i przede wszystkim skuteczne. Dlatego prosimy szanuj naszą pracę i nie działaj na naszą szkodę, podczas, gdy my pomagamy Tobie. Nielegalne powielanie, dystrybucja, pożyczanie itp. naszych nagrań jest dokładnie tym samym, co  kradzież płyty w sklepie muzycznym. DZIĘKUJEMY ZA USZANOWANIE NASZEJ PRACY.

PODZIĘKOWANIA I PROŚBA

Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z naszych medytacji i udzielają nam wsparcia za naszą pracę. Prosimy pamiętaj, że wszystkie nagrania chronione są prawami autorskimi. Ponieważ prawa własności posadają tylko autorzy nagrań, prosimy o wstrzymanie się od nielegalnego powielania nagrań, redystrybucji, odsłuchu publicznego, radiowego, w internecie, telewizji i innych dostępnych mediach. Nie wyrażamy zgody na pożyczanie nagrań w celu ich powielania i odsłuchu przez osoby trzecie. Wyjątek stanowią nagrania oznaczone jako Prezent. PROSIMY - SZANUJ NASZA PRACĘ.

GWARANCJA S&B

Wszystkie nasze nagrania objęte są gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa jak treści tak i formy całściowej obejmującej również obszary pozafizyczne. Przedziały wiekowe dla medytacji są określone przy każdej z nich. Nie ma limitu czasowego w odłuchiwaniu medytacji. Każdej z nich możesz słuchać kilkukrotnie przez cały czas bez przerwy, choć zalecamy maksymalny jednorazowy odsłuch dwukrotny, a następnie przerwę kilka dni. Prosimy POLECAJ NAS! Dziękujemy!

MEDYTUJ.COM
PRAWA AUTORSKIE
Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka cookies
MEDYTACJEJAK KORZYSTAĆO NASKONTAKT

Pracujemy dla Ciebie w profesjonalnych warunkach. Pracujemy w spokoju, harmonii, ciszy, ponieważ rozumiemy ważność przesłania, które dla Ciebie porzygotowujemy. Nasze nagrania powstają w radości i poczuciu odpowiedzialności.


Nasze studio i miejsce gdzie mieszkamy znajduje się w otoczeniu dębowego lasu, natury, ptaków i zwierząt leśnych, z dala od miast, dróg i wpływów cywilizacyjnych, ponieważ rozumiemy doskonale wpływ tych czynników na jakość tworzenia nagrań.

Teksty, muzka i dźwięki, są starannie przemyślaną kompozycją finalną każdego nagrania i nigdy nie są przypadkowe. Muzykę tworzymy na profesjonalnych i nowoczesnych instumentach muzycznych, odpowiednio dobranych brzmieniem do zadań, które są na nich realizowane. Używamy profesjonalnych mikrofonów i efektów studyjnych aby zapewnić wspaniałe rezultaty. Nasze nagrania powstają w 100% bez udziału komputera, co nie jest bez znaczenia przy powstawaniu tego typu nagrań, być może zdajesz sobie z tego sprawę. Tworzenie nagrań jest zajęciem, które bardzo lubimy, dodajemy też do tego nutkę pasji, wiedzy i poczucia spełniena. Naszym głównym celem jest Twoja wolność, dobre samopoczucie, spokój wewnętrzny i zewnętrzny codziennego życia.

Mail: wpisztutajadrese-mailosoby?subject=Świetna strona - polecam Ci od serca&body=Cześć, w sieci udało mi się natrafić na fajną stronę http://medytuj.com. Masz tam do pobrania (bez rejestracji)  jedną darmową medytację nastawiającą na bogactwo (świetna!) i kilka innych. Napawdę polecam!

pozdrowienia :)